Тарифи на воду та тепло нараховуватимуть по-новому?

Міністерство юстиції України на цьому тижні зареєструвало новий порядок формування тарифів на теплову енергію та централізоване водопостачання.

Про це сьогодні журналістам заявив голова Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) Сергій Тітенко, передає кореспондент «України Комунальної».

«Ми будемо мати новий інструмент, за яким будуть розраховуватися нові тарифи», - зазначив Тітенко.

За його словами, цей документ спочатку повинен бути опублікований в офіційному виданні Мінюсту, і лише після цього він через 10 днів набере чинності.

«В деяких випадків тарифи будуть однакові, в деяких вони зменшаться, в деяких випадках зростуть», - зазначив Тітенко, порівнюючи розрахунки за старою і новою методикою.

Проте він відзначив, що в новій методиці «нічого нового для нас в ній немає» .

«Коли компанії будуть мати цю методику вони будуть знати, які дані нам подавати, як обґрунтовувати ту чи іншу позицію», - зазначив Тітенко.

Источник: http://jkg-portal.com.ua/

=====================================================================

Аграрная индустриальная компания предлагает создать комплекс приёма зерна с весами, оперативный силос для хранения влажного зерна, ёмкость основного фонда хранения зерна, проточная зерносушилка, нории и линии транспортировки зерна, система отгрузки зерна на автомобиль, открытая площадка для хранения зерна насыпью. 

 


Свежие новости

Курсы НБУ на сегодня